Завантаження...

FAQ-запитання та відповіді


Продаж товару онлайн в магазинах «МажорДискон–ДисконтПлейс» з публічного аукціону по вигідним цінам. Будь-який товар може придбати як «Лот» кожен покупець.
Необхідно зареєструвати аккаунт на сторінці сайту, приєднатися до онлайн торгів.
Запропонувати ціну, вищу за дійсну на даний момент.
В розділі «сервіс доставки» можна вибрати опцію доставки. Сума такої послуги регулюється службою (Укрпошта, Нова Пошта).
Після реєстрації надається можливість автоматично отримати доступ до покупок в мережі онлайн. Доступ до інформації в особистому кабінеті.
Акції нашої мережі збільшує Ваші шанси отримувати найбільші знижки. При покупці в першу чергу потрібно дати свою карту, чим більше бонусів – тим більше знижки.
Інформація по кожному магазину в розділі «Контакти», що знаходяться особистому кабінеті покупця.
Накопичення відбувається автоматично після кожної покупки. Сума загальної покупки збільшує існуючий бартер проценту.
Якщо Ви втратили картку накопичення, можна звернутися до адміністрації компанії в магазині, яка надалі подасть заявку на пере випуск картки, всі бонуси зберігаються. Картка – ваша можливість більше купувати за доступну ціну.
Зворотній зв`язок в розділі «Контакти».
Перевірте свою поштову скриньку в розділі "Спам". Відкрийте повідомлення та натисніть кнопку "Не спам".
Це дуже легко! Спочатку поповніть свій рахунок, потім ви зможете прийняти участь в аукціоні. Також для більш детальнішої інформованості перейдіть до розділу Галерея -> Відео та знайдіть там відео "Як прийняти участь в аукціоні?"