Завантаження...

ПРО НАС

Європейська якість, доступна для кожного


Одяг європейських та інших виробників по доступним цінам - це цілком реалізована задача для тих, хто знає, де шукати і купувати потрібні речі за оптимальною антикризовою ціною. Магазин одягу секонд-хенд «DiskontPlace» надає можливість оновити свій гардероб за цілком прийнятною ціною.

Секонд-хенд «DiskontPlace» на ринку не так давно, проте за такий короткий час (перше відкриття магазину в 2016 році) компанія зуміла не тільки знайшов своїх покупців, а й постійно регулярно розширює мережу ваших магазинів. Одяг та взуття для всіх категорій населення, сезонні товари за вигідними розцінками - тепер це просто!

  • У жовтні 2017 року компанія додала окремо позначення МАЖОR Diskont.
  • Головна задача для персоналу мережі магазинів
  • висока індивідуальна якість, незалежно від бюджету;
  • персональний сервіс обслуговування;
  • якісний одяг європейських та інших виробників.
  • Розпочати користуватися дисконтом можна після здійснення мінімальної покупки на 200 грн. в мережі наших магазинів «Дисконт плейс - Мажор Дисконт»;

    Крім того, бренд DISKONT PLACE - МАЖОRDiskont реалізує дисконтну знижкову систему накопичення (знижки від 3 до 15%), існує можливість купити речі і переглянути каталог нового завезення в режимі онлайн (інтернет-аукціон), також світлини товарів можливо переглянути на сторінці нашої группи у www.Facebook.com. Зниження цін відбувається кожного дня, тому купівля речей в DiskontPlace - оновлення гардеробу стає можливим..